Hakkımızda

Bodrum Tuning

Akntuning 2010 yılında Bodrumda kurulup . Bir çok dünya markasının da Türkiye Bölğe Bayiliğini üstlenerek kaliteden ödün vermeden %100 müşteri memnuniyeti esasıyla Türkiye genelinde faaliyet gösteren tuning firmasıdır.

Değişmez Yenilik

Teknolojiden direkt olarak etkilenen otomotiv ve tuning alanındaki satışı sağlanan her ürünün kısa süre içinde bir üst modeli kullanılabilir hale gelmekte. Bu duruma bağlı olarak otomobillerin de neredeyse 2 yıl da bir makyajlanması ve ardından kasalarının tamamen yenilenmesiyle araçlara özel olarak üretilen bir çok yan yeni ürünün pazara sunulmasıyla yelpaze oldukça genişlemektedir. Gelen talepler doğrultusunda da hiçbir detay firmamız tarafından göz ardı edilmeksizin güncel olarak analizi ve takibi yapılarak stok alanlarına tedariği sağlanmaktadır.

Misyonumuz

%100 Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı hizmet veriyoruz doğru ürünü doğru nokta ile buluşturuyoruz satış gerçekleştikten sonra ilgimizi noktalamadan müşterilerimize satış sonrası destek sunuyoruz iade,değişim ve kargo sorunları gibi problemleri prosedür çerçevesinde en kısa sürede sonuca ulaştırıyoruz kaliteyi ve düzeni bulunduğumuz her alanda ilke ediniyoruz

Vizyonumuz

Oluşturduğumuz profesyonel ekibimiz ve alt yapı temeli üzerinde E-Ticaret hacmimizi genişletmek öncelikli hedeflerimiz arasında. Artan oranlı piyasa talepleri için en ideal yolları keşfedip müşterilerimizi arz ile buluşturarak tuning/modifikasyon alanında lider firma olmak istiyoruz.

HAKKIMIZDA

20 Yıllık Aksesuar Tecrübemizle sizlerle Birlikteyiz. Memnuniyet Garanti Güven Sizler için.

Takip Et

  • https://www.facebook.com/bodrumotoaksesuar
  • https://www.instagram.com/bodrumtuning

BODRUMTUNİNG.COM’DA
HAVALE VE EFT ile Alışverişlerinizde
Anında  %5 indirim..


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
WhatsApp chat

BODRUMTUNİNG.COM’DA
HAVALE VE EFT ile Alışverişlerinizde
Anında  %5 indirim..


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.